Nagroda „RedDot Design Award” dla Zehnder Group!

Nagroda „RedDot Design Award” dla Zehnder Group!

Firma Zehnder Group, która działa na arenie międzynarodowej w sektorze klimatyzacji domowej - grzejniki i wentylacja, została uhonorowana nagrodą „RedDot Design Award” za sprawozdanie roczne za 2011, które powstało we współpracy z Eclat.

Sprawozdanie roczne jest efektem prawdziwej współpracy pomiędzy Zehnder Group , a Eclat, agencją doradztwa marketingowego i komunikacji. Było to możliwe także dzięki prawie blisko 3000 pracowników Grupy Zehnder na całym świecie, którzy wspierali prace projektowe.  Komisja „RedDot”  uznała, że projekt, z jego niezwykłą koncepcją i realizacją, zasługuje na nagrodę w dziedzinie komunikacji.

Kapituła „RedDot Design Award” nagradza twórczą działalność w sumie 21 kategoriach, w tym "Raporty roczne". Kryteriami oceny ofert są oryginalność, emocjonalna jakość, znaczenie społeczne i skuteczne dotarcie do grupy docelowej, estetyka,  a także jakość projektu. W 2012 roku o nagrodę „RedDot” w dziedzinie komunikacji walczyło  6.800 firm z ponad 40 krajów.

Podziel się

2015-02-12 / 09:53
Nowa generacja butli gazowych

Do sprzedaży trafiły nowe butle gazowe z firmy AmeriGas mieszczące 8 kg propanu. Butla NANO jest aż o 40 proc. lżejsza od najpopularniejszych butli stalowych. Wyróżnia ją też nowy wygląd oraz łatwiejszy sposób montażu. »


Podziel się

Targi i konferncje

Biuletyn Informacyjny CDC24 prosto na Twoją skrzynkę

Dodaj Usuń
Administratorem Danych Osobowych jest...
Barlinecki pellet liderem na rynku