Kominek w kształcie piramidy

Kominek w kształcie piramidy

Piramida Chefrena, wybudowana wiele wieków temu, nadal intryguje swoją tajemniczością. Firma Arkiane stworzyła nową koncepcję opartą na tej ponadczasowej formie: kominek bez widocznego przewodu kominowego, który zachwyci Twoje otoczenie. Tutaj jest wszystko: ogień, piękno, wolność, spokój i pogoda ducha.

Tajemnica tego kominka tkwi w czterech rurach ukrytych za ramami obudowy, które zasysają spaliny. Spaliny odprowadzane są na zewnątrz za pomocą poziomej rury połączonej z pionowym przewodem kominowym.

Ta nowa koncepcja odprowadzania spalin dołem za pomocą wentylatora pozwala na swobodę wyboru miejsca gdzie będzie stał kominek: na środku pomieszczenia, przy ścianie lub w narożniku. Pozioma część przewodu kominowego może przechodzić po podłodze (zamaskowana pomostem), w podłodze lub pod podłogą (np. przez piwnicę).
Zobacz na Youtube »
Źródło: lang.arkiane.fr/pl/cheminees/kephren.html
Słowa kluczowe: kominek

Podziel się

2015-02-12 / 09:53
Nowa generacja butli gazowych

Do sprzedaży trafiły nowe butle gazowe z firmy AmeriGas mieszczące 8 kg propanu. Butla NANO jest aż o 40 proc. lżejsza od najpopularniejszych butli stalowych. Wyróżnia ją też nowy wygląd oraz łatwiejszy sposób montażu. »


Podziel się

Targi i konferncje

Biuletyn Informacyjny CDC24 prosto na Twoją skrzynkę

Dodaj Usuń
Administratorem Danych Osobowych jest...
Barlinecki pellet liderem na rynku